iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Bank się zmienia, pora zmienić bank

 BZWBK - bank, w którym trzymam swoje karty kredytowe wprowadził ostatnio dwie poważne zmiany, które bardzo mnie martwią. Po pierwsze zmienia kolorystykę marki z zielonej na czerwoną, która zamiast uspokajać (jak robił to kolor zielony) - straszy.

Po drugie, wprowadził bardzo głupie funkcjonalności, między innymi wykres kołowy przedstawiający udział moich zobowiązań do oszczędności i bieżącej gotówki... On też straszy, ale znacznie bardziej.

Mi dont lajk it! Wykres pojawia się na stronie ponad moją historią konta, czyli teoretycznie został uznany przez "mądrego" autora projektu za istotniejszy od listy transakcji.

Wróćmy do strachu - ten obrazek daje mi do zrozumienia, że nie radzę sobie z finansami, co nie jest prawdą, gdy uwzględni się moje inne konto, to na którym bardziej opłaca mi się trzymać gotówkę i oszczędności. Czyli straszy mnie na wyrost? straszy bo nie wie? Zasada: "jak nie wiesz, to nie gadaj" powinna dotyczyć też banków. 

BZWBK nie daje mi juz poczucia stabilizacji. Co ciekawe, zmiana warunków i wysokości opłat na minimalnie mniej korzystne niż u konkurencji tak mnie nie poirytowały, jak ten głupi wykres. 

Bank się zmienia. Pora zmienić bank. 

 

Komentarze (3)
Jak 'Pieczone gołąbki'