iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Wygrałam SPA!!!

Prawdopodobnie dzisiaj wiele osób zajrzy do mojego bloga, by sprawdzić, kto to właściwie wygrał. Sama jestem trochę zaskoczona. Znalazłam tu wielu autorów z bardzo wysokiej półki. I o nich chciałabym coś niecoś napisać.

Moim ulubionym blogiem jest Szukaj skarbów w polu Joanny Lamparskiej. Podróżujemy wszyscy, ale ona potrafi zabrać swoich czytelników tam gdzie jest lub była. Chętnie odwiedzałam również strony Marioli Szczyrby. (Te dwie panie są raczej ponad konkursem).

Dziękuję Leoni za porady z życia wzięte, Showiniście za obnażanie ciekawych wątków muzycznychoraz Yasmine… W jej blogu Dbaj o siebie jest tyle wiedzy, że studenci farmacji mogą traktować go jak skrypt. Ja natomiast nie zapomnę, że odżywki do włosów trzeba spłukiwać, a najsmaczniejsze jajka znoszą szczęśliwe kury. Yasmine, czekam na nowe poradniki!

Polecam również niewybredne poczucie humoru Klementyny i Alberta oraz urocze kociaki Maharadży z Kabulu.

Podziwiam upór, wytrwałość, sumienność i zaangażowanie Willow. Dostarczyła sporo treści i zgromadziła wielu stałych czytelników. Serdecznie gratuluję sukcesu!!!

Lista ciekawych blogów jest długa.

Niestety nie gustuję w blogach w stylu mam depresję, pogoda jest brzydka, praca do bani. Razi mnie też nadużywanie przymiotnika fajny. Szybko meczą mnie zdania wielokrotnie złożone w tekstach internetowych.

Unikanie tych rozwiązań uważam za okazywanie szacunku czytelnikowi. I dlatego dziękuję nie tylko za wyróżnienie, nagrodę i recenzję na miarę Michiko Kakutani. Dziękuję autorom blogów iWoman za szanowanie czasu i potrzeb e-czytelnika.

Koniec tego męczącego tonu. Ludzie, wygrałam SPA!!!!

Maharadżo, wycieczka jest dla dwóch osób, może zabrałbyś się ze mną do Jeleniej Strugi? Jacuzzi, wino, masaże… Jak myślisz, Twoja przyszła narzeczona się obrazi?

Komentarze (15)
PAP żąda odszkodowania za...... Era Twittera